Слухачі магістратури факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом професорки кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування цього ж факультету Олени Джафарової перед захистом курсових робіт з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми поліцейської діяльності» пройшли онлайн курс «Академічна доброчесність в університеті» на платформі «ВУМ». Курс спрямований на запобігання, перешкоджання та зупинення проявів академічної недоброчесності шляхом навчання, керівництва і наставництва, а також на створення позитивного, сприятливого й доброчесного освітнього середовища.

Слухачі магістратури усвідомлюють необхідність неухильного дотримання принципів Кодексу академічної доброчесності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Положення про академічну доброчесність у Харківському національному університеті внутрішніх справ.