У межах реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги з реагування поліції на протиправні дії щодо джерел іонізуючого випромінювання відбулась чергова онлайн-нарада під головуванням директорки Департаменту освіти, науки та спорту МВС України  Інни Ящук. Учасники заходу обговорили організаційні та технічні питання щодо запланованої наприкінці січня офлайн-зустрічі представників Міністерства внутрішніх справ України, закладів вищої освіти, Управління радіологічної безпеки Міністерства енергетики США та Державної інспекції ядерного регулювання України.

Із 2021 року Харківський національний університет внутрішніх справ є одним із реципієнтів проєкту міжнародної технічної допомоги «Покращення стану захищеності та реагування стосовно джерел іонізуючого випромінювання в Україні», що реалізується за підтримки Управління радіологічної безпеки Міністерства енергетики США. Мета проєкту – розробка українського навчального курсу з реагування поліції у випадку протиправних дій щодо джерел іонізуючого випромінювання під час їх використання, зберігання або транспортування. У цій роботі беруть участь працівники ХНУВС: головна наукова співробітниця науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів Тетяна Матюшкова, заступник начальника навчально-методичного відділу Сергій Марчишин, завідувач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Ігор Ковальов, доцент цієї ж кафедри Микола Боровик.