Із метою набуття студентами високого рівня компетентності завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 ХНУВС Ірина Панова спільно з начальником сектору логістики Куп’янського районного відділу поліції ГУНП України в Харківській області Олексієм Прокопенком провели для здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність», бінарне онлайн-заняття за темою «Взаємодія Національної поліції з населенням на деокупованих територіях Харківської області».
Збройні Сили України потужним і впевненим натиском звільнили міста і села Харківської області. Зараз підрозділи системи МВС впевнено проводять на звільнених територіях спеціальні заходи, головна мета яких – забезпечити в умовах воєнного стану публічну безпеку і порядок у містах, відновити життєдіяльність громад, які були під російським тиском. Фахівець розповів студентам про співпрацю та взаємодію підрозділів поліції з населенням Харківщини, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями. Поділився практикою роботи щодо забезпечення стабілізаційних заходів і відновлення правопорядку у підпорядкованих населених пунктах, відновлення роботи окремих підрозділів поліції, документування воєнних злочинів, вилучення вибухонебезпечних предметів і речовин.