Студентки-психологині факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Кирко та Тетяна Тихоненко взяли участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови, увійшовши в двадцятку кращих у категорії «Студенти вищої освіти».
Загальна кількість учасників – понад 10 тисяч, серед яких школярі та студенти. Організаторами заходу виступили Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та ТОВ «Х’юман». Дівчата успішно виконали всі завдання чотирьох етапів конкурсу, засвідчивши свої знання з лексикології, орфографії, морфології, синтаксису та пунктуації української мови. На кожному етапі марафону студенток консультувала доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко.
Бажаємо студенткам подальших успіхів у навчальній та науковій діяльності!