Навички надання першої психологічної допомоги отримають усі курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ завдяки впровадженню тренінгу, розробленого Міністерством внутрішніх справ України на основі програми навчання ISRAEL TRAUMA AND RESILIENSE CENTRE (NATAL) у межах реалізації Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованою Першою леді України Оленою Зеленською.
Сьогодні розпочато серію тренінгів «Криза та зріст: психічне здоров’я і допомога тому, хто пережив травму» з курсантами ХНУВС у м. Вінниця.
Фахівці відділення психологічного забезпечення ВКЗ навчають курсантів бути уважними насамперед до власного емоційного стану, відновлювати власні психологічні сили, шукати ресурс, застосовувати техніки саморегуляції у разі потреби. Окрім цього, під час тренінгу курсанти опановують базові прийоми надання першої психологічної допомоги людині, яка перебуває в шоковому стані (як цивільним, так і військовим).
Тренінги триватимуть до кінця навчального року і охоплять курсантів усіх курсів і факультетів університету.