Професором кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ доктором юридичних наук, професором Віталієм Пчеліним та доцентом кафедри правового забезпечення Національної академії Національної гвардії України кандидатом юридичних наук полковником Едуардом Полтавським проведено бінарне заняття для курсантів із навчальної дисципліни «Основи військового законодавства» на тему «Правове виховання особового складу частин Національної гвардії України».
Під час заняття курсанти засвоїли основні засоби зміцнення військової дисципліни та правопорядку, права та обов’язки військовослужбовців Національної гвардії України під час несення служби з охорони публічної безпеки та порядку, практичний досвід викладачів і методи попередження конфліктних ситуацій. Викладачі надали відповіді на запитання аудиторії.