Професор кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС Валерій Пчолкін провів профорієнтаційні зустрічі з директорками харківських шкіл – ЗОШ № 104 Оксаною Тесленко та ЗОШ № 113 Ольгою Гигораш.
Професор університету обговорив з керівницями навчальних закладів питання співпраці, надав інформаційні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ. Він розповів про структуру університету, про спеціальності, за якими готують здобувачів вищої освіти, про умови вступу в університет. Валерій Пчолкін акцентував увагу на перевагах навчання у ХНУВС, зокрема, що окрім професії юриста, психолога або фахівця з кібербезпеки, в університеті можна отримати військову спеціальність на кафедрі військової підготовки. Було також затверджено графіки онлайн-зустрічей керівництва факультету № 6 з випускниками шкіл.