У рамках поглиблення співпраці між Харківським національним університетом внутрішніх справ і підрозділами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області для працівників університету було проведено заняття зі службової підготовки. У заході взяли участь проректор вишу полковник поліції Сергій Бортник і заступник начальника з превентивної діяльності Вінницького РУП полковник поліції Василь Стаховський.

Представник поліції ознайомив особовий склад ХНУВС зі структурою підрозділу, окреслив основні завдання та специфіку службової діяльності на період воєнного стану, зазначив напрями взаємодії у разі спільного з університетом виконання службових завдань з охорони публічної безпеки та громадського порядку під час ускладнення оперативної обстановки.