Учасники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти факультету № 1 взяли участь у серії майстер-класів із ліплення з глини.

У перший день курсанти навчилися робити вироби різними техніками, художньо їх оздоблювати, ліпити фігури-елементи декору, а також кожен учасник отримав нагоду створити свій авторський магніт та розмалювати його. Наступного дня курсанти створювали авторські горнятка джгутиковою технікою, а також тарілки, оздоблені візерунками. Згодом курсантам було запропоновано виліпити чайник та оформити його на власний розсуд.

Завдяки серії цього майстер-класу курсанти отримали можливість психологічно розвантажитися, пропонувати та втілювати власні творчі ідеї, створювати навколо себе атмосферу довіри та психологічного комфорту, що є надзвичайно важливим аспектом професії поліцейського.