Харківський національний університет внутрішніх справ продовжує надавати гуманітарну допомогу тим, хто залишився у Харкові та через бойові дії опинився в скрутному становищі – пенсіонерам і ветеранам університету. Вони присвятили своє життя служінню Закону, стояли на варті правопорядку та спокою громадян, виховували нову генерацію правоохоронців.

Працівники університету не втрачають зв'язок зі старшим поколінням. Нещодавно професор Олександр Горбачов відвідав та поспілкувався з колишніми працівниками вишу – Євгеном Олександровичем Железовим і Миколою Миколайовичем Перепелицею. Олександр Горбачов обговорив з ветеранами вирішення проблемних питань, що їх хвилюють, а також передав продукти харчування і предмети першої необхідності. Разом – ми сила!