Відбулося засідання наукового гуртка однієї з кафедр факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ під головуванням керівника гуртка, кандидата технічних наук, доцента Віталія Світличного.

Під час засідання курсантам були доведені основні положення діяльності наукового гуртка та принципи академічної доброчесності. Крім того, Віталій Світличний розповів про порядок та особливості оформлення тез доповідей, рефератів, та наукових повідомлень; про вимоги до написання, оформлення та представлення наукових робіт до фахових видань України; про наукові заходи в університеті у 2022/2023 навчальному році.

Обговорили перспективні напрямки досліджень, які можуть опрацьовувати гуртківці в своїх роботах. Особлива увага була приділена практичним аспектам наукових досліджень.

На засіданні панувала доброзичлива атмосфера, здобувачі вищої освіти висловили свої побажання і наміри щодо здійснення та продовження наукових досліджень.