Представники Харківського національного університету внутрішніх справ від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка привітали ветеранів з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Знову зіткнувшись із зовнішньою агресією і тероризмом, Україна ще більше цінує безсмертний подвиг тих, хто відстояв мир 77 років тому, захищаючи життя і світле майбутнє.

Представники колективу закладу вищої освіти передали теплі привітання від керівництва, а також продуктові набори, кошти і квіти.

Героїзм і безстрашність українського народу допомогли світу отримати перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Перемогли нацизм - переможемо і рашизм! Разом із нами увесь світ!

Слава Україні! Героям слава!