У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся дводенний вебінар на тему «Техніки деескалації конфліктних ситуацій для поліції». Вебінар був проведений англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Основним спікером заходу виступив радник з питань верховенства права Регіонального представництва КМЄС у Харкові Саєр Аммар, який розповів про можливі конфліктні ситуації, висвітлив тактики та методи, що допоможуть вирішити конфлікт між поліцією та громадянами без застосування сили, навів приклади декількох сценаріїв конфлікту та запропонував присутнім проаналізувати та вирішити як можна усунути непорозуміння, а також дав практичні поради та приклади ефективної комунікації.

У вебінарі взяли участь здобувачі вищої освіти та представники наукового та науково-педагогічного складу ХНУВС, а також відокремлених структурних підрозділів - Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.