Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у Всеукраїнській інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, організатором якої виступив Запорізький національний університет. Учасники заходу спілкувалися у віртуальному просторі – на сторінці конференції, де обговорювали доповіді, ставили запитання, дискутували. У своїх дослідженнях молоді вчені розглянули актуальні питання розвитку сучасного українського літературного процесу, а також інтерпретації творів класичної літератури.

Наталія Кобилко презентувала наукову розвідку «Образ Садівника в трилері П. Кулакової “Корсо”». На сьогодні трилер як жанр літератури набуває чималої популярності, що й визначає актуальність запропонованого дослідження. Викладачка розглянула образ серійного маніяка, причину його жорстокої поведінки та типологію жертв, торкнулася питання хронотопу та інтерпретації біблійних образів-символів.

За матеріалами конференції буде видано збірник тез доповідей.