Керівниця наукового гуртка «Veritas» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко провела заняття за темою «Формування гендерної культури майбутніх правоохоронців у контексті євроатлантичної інтеграції». Вона акцентувала увагу, що гендерна рівність є одним із принципів забезпечення прав людини, основою демократичного розвитку держав та світової спільноти.

Під керівництвом старшої викладачки кафедри Анни Решитько здобувачі вищої освіти Майя Мартиненко, Дмитро Муха та Кирило Тросюк підготували наукові доповіді щодо гендерної рівності у стратегіях міжнародних та європейських інституцій, особливостей формування гендерної культури майбутніх правоохоронців у контексті євроатлантичної інтеграції і гендерної рівності у сучасному світі.

Анна Решитько презентувала технології ігрових методик, що дозволяють формувати гендерну культуру в поєднанні з вивченням англійської мови. Наприкінці засідання його учасники пройшли тест на платформі Quizziz на тему «Gender Equality».

Сумська філія ХНУВС