Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна у своєму виступі розглянула питання міжнародного досвіду нормативно-правового регулювання забезпечення національної безпеки. Учасники наукового зібрання обговорили актуальні аспекти державотворення і правотворення, дотримання прав людини в умовах війни та повоєнний час. Вони проаналізували філософсько-правові й теоретико-історичні засади та галузеві проблеми державотворення. До заходу доєдналися науковці, ад’юнкти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, представники правоохоронних і правозахисних структур із різних областей України.

Захід відбувся на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. За результатами круглого столу буде видано електронний збірник тез доповідей.