Відбулося чергове oнлайн-засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6, присвячене питанням науково-дослідницької роботи студентів.

Керівник гуртка доцент кафедри Володимир Тулупов разом із гуртківцями розглянули напрями для науково-дослідницьких пошуків та матеріали доповідей до круглого столу «Застосування інформаційних технологій в правоохоронній діяльності», який відбудеться 14 грудня 2023 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ в онлайн-режимі.

Завідувач кафедри факультету № 6 Юрій Гнусов, який долучився до заходу, звернув увагу молоді на дотримання принципів академічної доброчесності. Він проінформував гуртківців про особливості навчання в EPAM University, який розширює свій досвід у всьому світі за допомогою численних освітніх заходів, що допомагають початківцям отримати необхідні навички та першу роботу в ІТ галузі.