Захід був присвячений 29-й річниці створення університету та 106-й річниці від початку підготовки правоохоронних кадрів на Харківщині. У роботі конференції взяли участь – Державний секретар МВС Інна Ящук, ректор університету Валерій Сокуренко.

Колектив вишу привітали директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Олександр Тарасенко, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. До учасників звернулись ректори попередніх років – Олександр Бандурка та Сергій Гусаров. Свої вітання висловив народний депутат України Олександр Бакумов.

До онлайн-дискусії долучилися міжнародні партнери: професор Школи права Університету Кейс Вестерн Резерв (США), співзасновник та президент «Глобальне правосуддя очима розвідки» (Клівленд, штат Огайо, США) Денакпон Люк Родріг Чобо, старший радник з розслідування міжнародних злочинів Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Рорда Марк, старший радник з питань розвідки за відкритими джерелами (OSINT) Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Михал Вивода.

У роботі конференції взяли участь – начальник Управління дізнання Національної поліції України Олександр Ковтун, професор кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ Ірина Гловюк, начальник відділу взаємодії з державними, недержавними та міжнародними організаціями Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Офісу Генерального прокурора України Олександр Зюзь, заступник начальника ГУНП в Харківській області – начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов, т.в.о. начальника відділу розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, слідчого управління ГУНП в Харківській області Олександр Кобилєв, завідувачка кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ Ганна Тетеряник, професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС Руслан Степанюк.

Державний секретар МВС Інна Петрівна разом із керівництвом університету відвідала навчальні заняття, поспілкувалася з курсантами та студентами вищу. Вони оглянули відремонтовані спеціалізовані аудиторії, спортивну залу, гуртожиток.