Триває робота наукового гуртка «Актуальні проблеми кримінального процесу, криміналістики та експертології», в межах якого готуються наукові доповіді та статті. Студентка факультету № 6 Інна Благадир підготувала тези доповіді на тему «Використання слідів ніг та взуття людини в розслідуванні злочинів» та взяла участь у роботі V Міжнародної студентської наукової конференції «Цифровізація науки та сучасні тренди її розвитку», що відбулася в місті Житомир.

Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС Світлана Лозова отримала подяку за підготовку здобувача вищої освіти до участі в студентській конференції.