Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Наталія Горбач підготувала та провела засідання круглого столу англійською мовою за темою «Методи розслідування злочину в англомовній літературі» для курсантів факультетів № 2 та № 3. У заході взяли участь: декан факультету № 2 Ігор Назаренко, декан факультету № 3 Геннадій Звірянський, заступники деканів.

Модераторкою заходу виступила курсантка 2 курсу факультету № 2 Валерія Мельник. Темою обговорення стала юридична художня література, що поєднує творчу думку з певними кримінальними нормами, а саме романи про адвокатів, захоплюючі детективи про кримінальні справи, твори про розслідування. Під час круглого столу спікери навели приклади творів класиків світової літератури, майстрів детективного жанру – Артура Конан Дойля та Агати Крісті.