Професор кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вячеслав Ємельянов та старша викладачка цієї ж кафедри Юлія Митрофанова взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Забезпечення принципів поваги, захисту та реалізації права дитини у цифровому середовищі».

Учасниками онлайн-конференції стали представники різних установ, організацій та закладів вищої освіти з різних міст України. Вони активно обмінювалися думками і пропозиціями, обговорили широкий спектр питань, пов’язаних із захистом та реалізацією прав дитини. Було розглянуто ряд важливих аспектів, включаючи удосконалення кримінального законодавства, захист дітей у кіберпросторі, аналіз міжнародного досвіду, а також інші важливі аспекти, з якими суспільство і держава зіштовхуються у сучасних умовах.

За підсумками дискусій підготовлено рекомендації, спрямовані на забезпечення принципів поваги, захисту та реалізації права дитини у цифровому середовищі.