У режимі онлайн пройшло засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС під керівництвом професорки кафедри Юлії Кириченко. В ньому взяли участь студенти – члени наукового гуртка кафедри, які навчаються за спеціальностями «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Правоохоронна діяльність», доцентки кафедри Вікторія Фурса та Дар’я Коробцова.

Із доповідями виступили слухачі магістратури Віктор Петров на тему «Шляхи удосконалення міжбюджетних відносин в Україні» та Сергій П’янов «Використання інструментів фондового ринку підприємствами малого та середнього бізнесу в Україні для залучення капіталу».

Члени гуртка вирішили підготувати тези доповідей для участі у науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців.