Доцентки кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус, Ганна Довгополова, Анна Решитько пройшли підвищення кваліфікації Міжнародного наукового стажування (180 год./ 6 кредитів ECTS) та отримали відповідний сертифікат.

Мета наукового стажування – підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, набуття досвіду провадження науково-дослідної діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів, а також вдосконалення загальних і професійних практичних компетентностей. Програма підвищення кваліфікації розроблена International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing).

Результатом успішного опанування курсу Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних і науково-педагогічних працівників «Разом із визначними лідерами сучасності: цінності, досвід, знання, компетентності і технології для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» стане гармонійне поєднання навчального процесу із здобутим міжнародним досвідом.