Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова взяла участь у міжнародній онлайн-конференції, що проходила у межах проєкту «Розвиток потенціалу підготовки вчителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції в Україні/ MultiEd» програми ЄС Еразмус+. Модератором конференції виступила європейський координатор проєкту MultiEd, кандидат філологічних наук Олександра Головко (Тартуський університет), спікерами заходу: професор, колишній ректор Хейдельбергського педагогічного університету Ганс-Вернер Хунеке, державний експерт МОН України Олександра Лактіонова, національний координатор проєкту, кандидат філологічних наук Світлана Запольських (Запорізький національний університет).

Під час конференції обговорили питання про інституційні кроки до якісного викладання, навчання та використання англійської мови у закладах вищої освіти України, європейський досвід імплементації багатомовної освіти. Акцентували увагу питанням впровадження сучасних методик навчання іноземних мов на різних етапах навчання в Україні.

По завершенні конференції всі учасники отримали сертифікати підвищення кваліфікації.

Сумська філія ХНУВС