Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко та професор кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін цього ж факультету доктор юридичних наук Володимир Кириченко провели бінарне заняття зі студентами 1 курсу факультету № 6, що навчаються за спеціальністю «Правознавство». Тема заняття – «Салічна правда – пам’ятка ранньофеодального права франків».

У виступах професорів та доповідях студентів підкреслювалося, що «Салічна правда» є одним із найцінніших джерел з історії соціально-економічних і правових інститутів раннього середньовічного суспільства. Під час бінарного заняття був проведений детальний порівняльний аналіз «Салічної правди» та «Руської правди», а також розглянуто їхні спільні та відмінні риси. Викладачі підкреслили, що вказані збірки законів стали лише початком розвитку письмового права і заклали основний фундамент для подальшого його вдосконалення.