Кафедра соціології та психології факультету № 6 розпочинає роботу над важливим та актуальним дослідницьким проєктом «Сильні духом: психічне здоров’я населення Харківщини». Цей проєкт передбачає проведення онлайн-опитування мешканців Харкова та Харківської області із застосуванням низки релевантних психологічних методик. З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну населення Харківщини зазнало величезних втрат від російської агресії: людських, моральних, психологічних, матеріальних та багатьох інших. Попри те, що харків’яни й мешканці області залишаються сильними й виявляють небувалу стійкість і мужність, принесені ворогом втрати, страждання, постійний стрес не можуть не позначитися на стані психічного здоров’я людей. Дослідити та з’ясувати цей стан – є надважливим завданням сьогодення, що має критичне значення для планування і визначення майбутнього нашого міста та регіону. Польовий етап вже розпочато, і зрозуміло, що дослідження викликало велику зацікавленість респондентів, що ще раз підтверджує його актуальність.