Відбулося чергове засідання кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1, на якому було підведено підсумки міжнародної та наукової роботи кафедри та наукового гуртка. Було розглянуто питання щодо організації та проведення навчально-екзаменаційної сесії на перших курсах з навчальних дисциплін, які викладаються кафедрою. Прийнято рішення про проведення розширених консультацій зі здобувачами вищої освіти, індивідуальних консультацій з курсантами, які мають академічні заборгованості. Завідувачем було наголошено на дотриманні норм антикорупційного законодавства під час проведення навчально-екзаменаційної сесії. Особливу увагу приділили питанням профорієнтаційної роботи. Прийнято рішення щотижнево звітувати про результати проведеної роботи.