Чергове онлайн-засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося в форматі групи психологічної підтримки на платформі Zoom.

У засіданні наукового гуртка взяли участь студенти та доценти кафедри соціології та психології: керівниця наукового гуртка, кандидат біологічних наук Олена Шахова та кандидати психологічних наук – Лілія Бондаренко і Наталя Греса. Учасники засідання ділилися своїми переживаннями та життєвим досвідом, а також внутрішніми та зовнішніми психологічними ресурсами, які допомагають вистояти у ці важкі воєнні часи. Важливими особистісними відкриттями студентів було те, що не можна відкладати життя на майбутнє, потрібно повноцінно жити тут і зараз.