Науково-педагогічний склад кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – викладачі Владислав Бурхайло та Віктор Ясько, а також викладач кафедри криміналістики, судової експертології, домедичної підготовки факультету № 1 Григорій Смирнов пройшли навчання в межах вивчення курсу: «Підготовки інструкторів з навчанням ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними предметами». Навчання відбулося в межах співробітництва із «The Halo Trust в Україні» – міжнародним оператором протимінної діяльності, сертифікованим в Україні у сфері освітньої діяльності.

Викладачі кафедри отримали теоретичні та практичні знання під час вивчення ризиків, спричинених вибухонебезпечними предметами для мешканців громад, постраждалих внаслідок воєнних дій; опанували алгоритм формування сталих навичок безпечної поведінки серед цивільного населення в громадах, що найбільше потребують такої інформації. Після успішного складання іспиту викладачі отримали сертифікати інструктора. Отримані знання і навички будуть використані в освітньому процесі.