Серед учасників були представлені 11 команд із семи університетів східного регіону України: Харківський національний університет внутрішніх справ, Національна академія служби безпеки України, Харківський національний університет радіоелектроніки, Український державний університет, Національний університет «Запорізька політехніка», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та Маріупольський державний університет. Протягом 12 годин вони вирішували 35 складних завдань із пошуку та експлуатації вразливостей у різних сферах, таких як: безпека вебзастосунків, прикладна криптографія, стеганографія, цифрова криміналістика та розвідка із відкритих джерел.

Під час онлайн-конференції, проведення якої було ініційовано Харківським національним університетом радіоелектроніки за підтримки Проєкту «USAID Кібербезпека критично важливої інфраструктури України», було підбито підсумки змагань «Kharkiv Regional CTF».

Перемогу здобула команда «СyberCops» Харківського національного університету внутрішніх справ й отримала сертифікат І ступеня в онлайн-форматі.