27 жовтня 2023 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл за темою «Виявлення корупційних ризиків у діяльності МВС в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України».

Формат проведення: змішаний.

Початок заходу: 10.00 год.

Відеоконференція проходитиме з використанням платформи ZOOM.

Ідентифікатор для підключення: 873 9128 6471, код доступу: Anticor22.

Організатори: Міністерство внутрішніх справ України, Харківський національний університет внутрішніх справ

Учасники: працівники Міністерства внутрішніх справ України, представництво НАТО в Україні, представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, ГО «Фундація інституційного розвитку», Харківського обласного благодійного фонду «Даруй добро», центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується та спрямовується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ, відокремлених структурних підрозділів ГСЦ МВС та Експертної служби України, закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, а також представники інших міжнародних та громадських організацій.

Цілі заходу – на підставі аналізу діяльності підприємств, установ та організацій системи МВС, а також досвіду міжнародних організацій у сфері реалізації антикорупційної політики:

• обговорити заходи мінімізації корупційних ризиків, які можуть виникнути у післявоєнний період України;
  • розробити рекомендації щодо мінімізації та усунення корупційних ризиків у діяльності МВС відповідно до міжнародних стандартів та кращих світових практик;
  • обговорити вдалі практиками у боротьбі з корупційними ризиками, які виникають у підприємствах, установах та організаціях системи МВС.

Перелік питань, які передбачається розглянути на круглому столі:

- корупційні ризики, що виникають у діяльності державних органів системи МВС в умовах воєнного часу, у т. ч.: під час вступної компанії у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, під час надання адміністративних послуг, при отриманні та розподілі гуманітарної допомоги, під час здійснення державних закупівель;

- роль громадських організацій в протидії корупції та залучення їх до процесів та заходів, які реалізовуються в державних органах;

- міжнародні стандарти протидії корупції у діяльності сектору безпеки і оборони. Антикорупційні заходи в діяльності МВС та їх вплив на євроінтеграційний процес в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України;

- вплив корупції на забезпечення національної безпеки та оборони України в умовах воєнного стану;

- особливості застосування антикорупційного законодавства України в умовах воєнного стану.

За детальною інформацією звертатися за телефоном: (057) 341-61-61, [email protected].