Курсанти 2 курсу факультету № 4 ХНУВС члени наукового гуртка кафедри іноземних мов факультету № 4 Костянтин Ротань та Артем Шимко взяли участь у XXXVII Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку», яка проходила в м. Ольборг (Данія). У підготовленій курсантами доповіді «Cybersecurity and cybercrime: ensuring digital safety through effective cybersecurity measures and cyberpolice strategies» (науковий керівник – старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Тетяни Кальченко) було розглянуто ефективні заходи з оперативного та ефективного захисту кіберпростору щодо зменшення ризиків у сфері кібербезпеки, протидії кібератакам та кіберзлочинам. Мета участі у конференції – вивчення та узагальнення сучасних аспектів модернізації науки на основі інноваційних технологій.

За результатами участі у конференції Костянтин Ротань та Артем Шимко отримали збірник матеріалів конференції та сертифікат учасника (15 годин - 0,5 кредитiв ЄКТС).