Харківський національний університет внутрішніх справ та Інститут економіки Латвійської академії наук (м. Рига, Республіка Латвія) підписали декларацію про співробітництво. Ця угода має на меті сприяти розвитку освіти, науки та академічного обміну між двома науковими установами.

Декларація була підписана на основі взаємного інтересу у поглибленні співробітництва в галузі наукових досліджень та обміну досвідом. Метою співробітництва є підвищення якості освіти та наукових досягнень, розвиток нових дослідницьких напрямів і підтримка науково-технічного прогресу.

Інститут економіки Латвійської академії наук є одним з провідних наукових центрів Латвії, спеціалізованих в галузі економіки та соціальних наук. Інститут проводить дослідження у сферах економіки, статистики, менеджменту та інших галузей, що сприяють розвитку суспільства та наукових знань.

Ця угода є важливим кроком у зміцненні міжнародних зв’язків у галузі науки та освіти. Вона покладає фундамент для плідного співробітництва між ХНУВС та IE LAS і сприятиме обміну інтелектуальними ресурсами та культурними цінностями між Україною та Латвією.