Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко взяла участь у тренінгу «Ефективна комунікація для досягнення цілей». Захід відбувся в межах проєкту «Вітрила твоєї Мрії», реалізованого ГО «ПРОЛІСОК-БЕРДЯНСЬК» за проєктом ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за підтримки Європейського Союзу.

Мета тренінгу – набуття учасниками навичок та інструментів для покращення їх комунікаційних здібностей для досягнення бажаних результатів. Цей тренінг допоміг розібратися в основних принципах ефективної комунікації, розвинув навички слухання, вміння висловлювати думки, аргументувати свою позицію, управляти конфліктами та будувати співробітництво.