Визначено переможців конкурсу есе англійською мовою «Ukraine – Europe: the issue of cooperation in terms of martial law», організованого відділом міжнародного співробітництва та кафедрою іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Мета конкурсу – стимулювання здобувачів вищої освіти досліджувати значення співробітництва між Україною та Європою в умовах воєнного стану. Учасники конкурсу надали свої думки та аргументи, демонструючи глибоке розуміння та особисті уявлення щодо цієї проблематики.

Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні високо оцінили якість робіт і складність завдання, а також здатність учасників аналізувати та пропонувати конструктивні рішення.

За результатами ретельного обговорення та оцінки кожного есе окремо було обрано переможців конкурсу:

І місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Максим Кущ, слухачка магістратури факультету № 6 Яна Кускова і курсантка 3 курсу факультету № 1 Кристина Коваль;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Данило Тесля, курсантка 2 курсу факультету № 3 Анжеліка Вульвач і курсант 2 курсу Сумської філії ХНУВС Іван Білокур;

ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Назар Левченко, студентка 1 курсу факультету № 6 Катерина Тимонова, курсантка 1 курсу факультету № 2 Діана Бондаренко та курсантка 1 курсу факультету № 4 Владислава М’якотіна.

Переможці отримають грамоти від керівництва університету та пам'ятні сувеніри від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.