Професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна разом із курсанткою 1 курсу факультету № 1 Дар’єю Греля взяли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Реалізація ґендерної політики на сучасному етапі розвитку сектору безпеки і оборони України: стан, проблеми, перспективи», яка проходила онлайн на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

У конференції взяли участь представники та представниці сектору безпеки і оборони, міжнародних організацій, практики та науковці, які займаються дослідженнями і реалізацією ґендерної політики. Учасники конференції обговорили актуальні проблеми щодо напрямів співпраці сектору безпеки та оборони України з громадськими об’єднаннями в процесі локалізації Національного плану дій з виконання Резолюції 1325 Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року. Робота конференції проводилася за такими напрямами: правові аспекти ґендерної рівності; актуальні питання протидії ґендерно-зумовленим загрозам, пов’язаними зі збройною агресією; роль жінок у прийнятті рішень і вирішенні збройних конфліктів; рівні права та можливості жінок і чоловіків у системі освіти та підвищення кваліфікації у секторі безпеки та оборони.

За результатами конференції буде видано збірник тез доповідей, учасники наукового заходу отримають сертифікати.