Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук взяла участь у навчальному вебінарі «Доступ дитини до правосуддя в умовах воєнного стану та після його завершення: проблемні аспекти спадкування, відновлення втрачених документів і встановлення фактів, що мають юридичне значення». Захід організовано ГО «МАРТ» спільно із Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) у партнерстві з Освітнім домом прав людини (Чернігів), Північною правозахисною групою (Суми) та Черкаським правозахисним центром за підтримки Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія).

Спікеркою заходу виступила Лариса Гретченко – адвокат, керівник Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, заступник Голови Комітету з сімейного права НААУ.

Під час онлайн-вебінару учасники набули практичних знань щодо ефективних способів захисту та відновлення порушених прав дітей в умовах воєнного стану; обмінялися професійним досвідом з надання правової допомоги дітям в умовах воєнного стану; ознайомилися із покроковими алгоритмами реалізації захисту прав дітей в адміністративному та судовому порядку з питань спадкування, відновлення втрачених документів і встановлення фактів, що мають юридичне значення.