Париж, Токіо, Мадрид, Чикаго, Манчестер, Харків, Бостон – це перелік міст, де відбулися міжнародні науково-практичні конференції, в яких взяв участь в онлайн-режимі доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко. Нещодавно у місті Бостон (США) була проведена Перша Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток у глобальній науці» («Innovative Development in the Global Science»). Вченим Харківського національного університету внутрішніх справ була представлена доповідь на юридичній секції на тему: «Дослідження передумов та причин злочинності Адольфом Кетле (1830-1840 рр. ХІХ ст.)». У доповіді відзначалося, що одним із піонерів вивчення  цієї проблеми був франко-бельгійський вчений Адольф Кетле (1796-1874). Була охарактеризована сутність поглядів вченого з цього питання, підкреслено його внесок в розробку статистичної теорії девіантності та обгрунтування терміну «середня людина», розгляд явищ злочинної поведінки не з позицій індивіда, його патологій, а в межах соціоцентричної орієнтації.

На конференції обговорювалося  широке коло проблем історії правових вчень, кримінології, кримінального права та інших наук. У дебатах взяли участь близько 200 науковців з різних країн світу. Збірник матеріалів конференції обсягом близько 500 сторінок оприлюднений в інтернеті.