Один із провідних науковців Харківського національного університету внутрішніх справ, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко онлайн взяв участь у ХХI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні пріоритети сучасної науки, освіти і практики» Actual priorities of modern science, education and practice)», що відбулася в Парижі (Франція). У співавторстві з доктором юридичних наук, професором, заслуженим юристом України Олександром Головком він зробив доповідь на юридичній секції на тему «Дослідження жіночої злочинності в юридичній літературі кінця ХІХ – початку ХХ ст.». У доповіді відзначалося, що протидія жіночій злочинності у всіх її проявах – важливий аспект сучасної правоохоронної практики та юридичної теорії. Це питання досліджували дореволюційні вчені, які різним чином мали дотичність до України: М. Л. Зеланд, що видав своє дослідження у Києві, харківський професор Л. Є. Владимиров, М. М. Гернет, який читав лекції у Херсоні, видатний український вчений, голова Київського юридичного товариства О. Ф. Кістяківський, випускник та  професор Київського університету Л. С. Білогриць-Котляревський, викладач Київського університету, голова Товариства грамотності в Харкові, син автора Гімну України П. П. Чубинського М. П. Чубинський. У тезах була охарактеризована сутність поглядів цих вчених із зазначеного питання. На конференції обговорювалося широке коло проблем історико-правової, історичної, психологічної та інших наук. У дебатах взяли участь 187 науковців з різних країн світу. Збірник матеріалів конференції обсягом близько 800 сторінок оприлюднений в інтернеті.