Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зустрівся з керівницею Харківського офісу Фонду Конрада Аденауера Брігіттою Трібель.

Під час зустрічі Валерій Сокуренко ознайомив представників Фонду Конрада Аденауера із історією створення Харківського національного університету внутрішніх справ, факультетами, відокремленими структурними підрозділами, напрямами підготовки та досягненнями ХНУВС.

Брігітта Трібель розповіла про історію створення Фонду Конрада Аденауера, наявні представництва по всьому світові, основні напрями діяльності та взаємодію з низкою українських партнерських організацій.

Під час зустрічі були обговорені питання подальшого співробітництва, організації та проведення  навчальних і наукових заходів.

На заході також були присутні координатор проєктів та науковий співробітник Харківського офісу Фонду Конрада Аденауера Олексій Лезнов, помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан та начальниця відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко.