Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін і завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова провели онлайн-зустріч на тему вступної кампанії 2024 року з керівництвом та учнями випускних класів Південного ліцею № 2 Південної міської ради Харківського району Харківської області.

Учасникам зустрічі представили демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, розповіли про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6, роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки.

Під час зустрічі також розглядалися питання необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця.