Керівництво факультету № 6 ХНУВС організувало чергову зустріч зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти щодо єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).

Декан Оксана Брусакова розповіла студентам, що в університеті створено всі умови для успішної здачі ЄДКІ: підготовлено відповідні методичні матеріали, затверджено графік факультативних занять з підготовки до ЄДКІ тощо. Перед студентами виступили також: гарант освітньо-професійної програми Володимир Кройтор, заступник декана Сергій Загородній, завідувач кафедри цивільного права та процесу Юрій Жорнокуй, завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ольга Гетьманець.

На усі запитання здобувачі вищої освіти отримали вичерпні фахові відповіді.