Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін, завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ольга Гетманець, викладачки кафедри Ірина Сядриста та Дарія Коробцова провели онлайн-зустріч із старшокласниками Харківського ліцею № 70 щодо вступної компанії 2024.

Костянтин Свердлін розповів ліцеїстам про умови вступу до ХНУВС, особливості навчання на факультеті № 6, спеціальності, за якими навчаються студенти, особливо щодо «Фінанси, банківська справа та страхування» в умовах сьогодення. Випускникам запропонували зареєструватися на офіційному телеграм-каналі університету, де усі охочі можуть отримати актуальну інформацію про умови вступу до поліцейського вишу.