Представники кафедри соціології та психології провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами, які бажають вступати за контрактною формою навчання за спеціальністю 053 «Психологія». З молоддю зустрілися декан факультету № 6 Оксана Брусакова, заступник декана Костянтин Свердлін, представниця приймальної комісії Марина Давидова, завідувачка кафедри соціології та психології Олена Євдокімова та викладачі кафедри. Вони ознайомили майбутніх вступників з інформацією щодо вступу на факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, діяльністю підготовчого відділення. Учням розповіли про професію психолога, на скільки необхідні такі фахівці під час війни і, яка потреба буде в них після її завершення. На сьогодні через військові дії багато людей переживають виснаження, спустошення, відчувають втому, тривогу й паніку. Саме тому психологів потребують не лише військовослужбовці, але йцивільні організації: школи, дитячі садки, реабілітаційні центри, установи органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації тощо.