За сприяння керівників відділів освіти Валківської міської ради Харківської області Івана Горошка та Чутівської селищної ради Полтавської області Тетяни Дейнеки заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін провів онлайн-зустріч із керівництвом та учнями випускних класів низки закладів загальної середньої освіти Харківської та Полтавської областей на тему вступної кампанії 2024 року. Він представив учасникам зустрічі демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, розповів про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6, роз’яснив правила вступу до університету, ознайомив із роботою підготовчого відділення.

Костянтин Свердлін надав фахові відповіді на усі запитання учнів.