За дорученням декана факультету № 6 Оксани Брусакової її заступник Костянтин Свердлін відвідав відділи освіти Валківської міської ради Харківської області та Чутівської селищної ради Полтавської області, де зустрівся з їхніми керівниками Іваном Горошком і Тетяною Дейнеко. Під час зустрічей обговорювалися особливості вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, факультети та відповідні пріоритетні напрями підготовки здобувачів вищої освіти, переваги відомчої освіти, соціальний захист, перспективи працевлаштування та служби у практичних підрозділах Національної поліції.

Представник університету запросив учнів шкіл, коледжів і ліцеїв Харківської та Полтавської областей взяти у дистанційному режимі участь в олімпіаді «Кібердослідник». Також було заплановано проведення профорієнтаційної онлайн-зустрічі з майбутніми вступниками.