Під час участі у психологічному ретриті у Полтавській області «Усвідомлене батьківство», що відбувся за підтримки Благодійного фонду «Затишно space», викладачка кафедри соціології і психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Чепелєва провела профорієнтаційну зустріч з учасниками заходу. Вона розповіла про факультет № 6, де навчаються студенти за контрактною формою навчання, ознайомила зі спеціальностями, що пропонує факультет. Докладно розповіла про переваги спеціальності «Психологія». На заході були присутні понад 40 учасниць. Вони із цікавістю прослухали інформацію про університет, особливості навчання у ньому, а також про перспективи майбутнього працевлаштування.