Для слухачів факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач» було проведено персональний розподіл для подальшого проходження служби на посадах молодшого складу поліції в територіальних органах Національної поліції України, які направляли їх на навчання.

Комісію з розподілу очолив начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області полковник поліції Андрій Рубель, заступник голови комісії – ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

У заході взяли участь начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області полковник поліції Ігор Іванчишин, начальник відділу кадрового забезпечення УПП в Харківській області майор поліції Артем Ромчук та інші.