Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко представив колективу першого проректора. Ним став доктор юридичних наук, доцент, підполковник поліції Віктор Василенко. Як зазначив ректор, «Віктор Михайлович – досвідчений фахівець, виважена й толерантна людина, перевірена в екстремальних умовах воєнного стану. Розраховую на його професіоналізм, знання та вміння». Віктор Василенко має багаторічний досвід роботи у ХНУВС – працював викладачем, здобув науковий ступінь доктора юридичних наук, останній час обіймав посаду декана факультету № 5, де за заочною формою проходять навчання працівники Національної поліції.

Віктор Василенко подякував ректорові та колективу університету за довіру й зазначив, що готовий наполегливо і плідно працювати над виконанням завдань, поставлених керівництвом МВС, Національною поліцією, ректором університету.