На базі Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України в Вінницькій області відбулися змагання з кульової стрільби за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2023», в яких взяли участь шість збірних команд – представники територіальних організацій Товариства «Динамо» Вінницької області та міста Харкова.

У змаганнях взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ. В особистій першості члени збірної команди ХНУВС посіли наступні місця:

• I місце – курсантка факультету № 1 рядова поліції Ніка Продоляк, із результатом 54 очка (вправа МГ-1);
  • I місце – провідний фахівець факультету № 5 старший лейтенант поліції Станіслав Потопальський, із результатом 86 очок (вправа МП-1);
  • IІ місце – курсант факультету № 2 рядовий поліції Дмитро Куропятник, із результатом 68 очок (вправа МГ-1);
  • IV місце – курсантка факультету № 2 рядова поліції Діана Мартинюк із результатом 46 очок (вправа МП-1).

За результатами змагань збірна команда ХНУВС з кульової стрільби виборола I командне місце.